Semináre

Kontrolný výkaz DPH 2021 od A po Z – online praktikum

Súbor troch video školení má priblížiť užívateľovi pohľad na obsah kontrolného výkazu pre jednotlivé oddiely jednak na strane vyhotoviteľa dokladu a jednak na strane príjemcu dokladu. Vo video školení sú aj ukážky praktických príkladov, pričom cieľom je poukázať na pravidlá zákona a metodiky za účelom správneho vyplnenia jednotlivých oddielov kontrolného výkazu

Lektor: Ing. Vladimír Ozimý, Člen Slovenskej komory daňových poradcov, špecialista na dane a účtovníctvo. Svoje blogy a príspevky z oblasti daní publikuje na viacerých odborných portáloch a venuje sa lektorskej činnosti.

Video kurz podvojného účtovníctva

Celkový čas trvania celého balíka:  34 hod  44 min (40 samostatných video súborov)

Lektor: RNDr. Pavol Maniaček, interný lektor PragmaSys s.r.o. - špecialista s dlhoročnými skúsenosťami

Tento kurz sa nedá kúpiť samostatne, ale len v rámci celoročného prístupu ku všetkým školeniam na našom webe, v archívoch máme pre Vás v súčasnosti 140 hodín školení z oblasti personalistiky, miezd, daní a účtovníctva!

Daňové priznanie DPH 2021 od A po Z – online praktikum

V priereze troch video školení je možné dozvedieť sa dôležité informácie k vyplneniu jednotlivých riadkov daňového priznania s aplikáciou princípov zákona č. 222/2004 Z. z o DPH v znení neskorších predpisov. Princípy DPH sú komplikované a rozsiahle ale na tomto praktiku sa snažíme priblížiť aspoň väčšinu prvkov dane z pridanej hodnoty s vplyvom na jednotlivé riadky daňového priznania. Ide o prepojenie pravidiel DPH so samotnou formálnou stránkou vypĺňania formulára platného od 1.1.2021.

Celkový čas trvania: 3 hod 40 min

Lektor: Ing. Vladimír Ozimý, Člen Slovenskej komory daňových poradcov, špecialista na dane a účtovníctvo. Svoje blogy a príspevky z oblasti daní publikuje na viacerých odborných portáloch a venuje sa lektorskej činnosti.

Celoročný multi prístup na všetky online školenia v roku 2021

   Celoročný multi prístup na všetky online školenia v roku 2021 je:

  • 192,00 EUR s DPH pre platiteľov DPH
  • 160,00 EUR pre neplatiteľov DPH a súkromné osoby

Zaregistrovať sa k celoročnému prístupu môžete cez ľubovolné aktuálne online školenie zverejnené na našom webe!

V súčasnosti máme v rámci ponuky celoročného prístupu pre Vás k dispozícii cca 140 hodín školení z oblasti personalistiky, miezd, daní a účtovníctva !

   Multi prístup samozrejme znamená, že produkt môžete zdielať aj na viacerých PC - v práci, doma (home office)

   Školenia máte k dispozícii až 24 mesiacov od dátumu reportu

   Po vyplnení registračného formulára Vám zašleme faktúru a prístupové údaje k produktu.

Prihlásenie

CAPTCHA
Ochrana pred spamovacími robotmi:
Image CAPTCHA
a potvrďte

Počítadlo návštev

TOPlist